SITUACE EGYPT

Aktuality
Vyjádření CK BLUE STYLE

Vyjádření CK BLUE STYLE

31.1.2011

AKTUÁLNÍ SITUACE V EGYPTĚ

Vážení klienti,
CK Blue Style sleduje bedlivě turbulentní situaci, která panuje poslední dny v Egyptě. Nebezpečí se k dnešnímu dni, tj. 31.ledna 2011, alespoň dle místních zdrojů a oficiálního vyjádření MZV ČR, netýká přímo turistů v destinacích, které CK Blue Style nabízí. Přesto jsme připravili pro klienty, kteří si zakoupili zájezd do Egypta, alternativu. Logicky, protože je situace v Egyptě nepřehledná a respektujeme obavy těch, kteří se do Egypta chystají.

CK Blue Style nabízí klientům, kteří si zakoupili dovolenou v Egyptě, tyto dvě možnosti, které mohou využít nejdříve 7 dnů před plánovaným odletem (nepočítá se den odletu):

1) bezplatná změna termínu dovolené v Egyptě
2) bezplatná změna termínu i destinace (dle katalogu CK Blue Style) dovolené

Změnu je třeba provést nejpozději do 3 dnů před plánovaným odletem (nepočítá se den odletu). Nabídka platí pro odlety nejpozději do 30.4. 2011 včetně. V případě výše uvedených změn musí být zachován minimálně stejný počet cestujících a minimálně stejná cena. V případě, že bude nový zájezd dražší, cenový rozdíl se doplácí, v případě ceny nižší se rozdíl nevrací. Změny jsou prováděny dle aktuálně platných cenových nabídek.

Situaci v Egyptě důkladně sledujeme a pevně doufáme, že se co nejrychleji zlepší. Klienti CK Blue Style, kteří aktuálně pobývají v našich destinacích, jsou v bezpečí. Život v resortech probíhá beze změn a pohodlí našich klientů není nikterak narušeno.

Lenka Berberi
výkonná ředitelka
Cestovní kancelář BLUE STYLE
Praha 31.1.2011