SITUACE EGYPT

Aktuality
Vyjádření CK FISCHER

Vyjádření CK FISCHER

31.1.2011

Informace pro cestující, kteří mají zakoupenou dovolenou do Egypta


Vážení zákazníci, mezi nejvyšší priority Cestovní kanceláře FISCHER patří maximální spokojenost zákazníků a samozřejmě jejich bezpečnost.
 

Z těchto důvodů jsme v návaznosti na současnou situaci v Egyptě, jako preventivní opatření,  s konečnou platností zrušili nejbližší odlety do egyptské Hurghady, a to v termínech 6.2. a 13.2.2011 a odlet do egyptské Taby dne 14.2.2011.
 

Chápeme obavy části klientů z cest do egyptských letovisek a proto klientům nabízíme za zrušené odlety zcela bezplatnou změnu termínu jejich dovolené v Egyptě na pozdější termíny, kdy dojde ke zklidnění současné situace. Stejně tak si mohou klienti v původním termín vybrat jakýkoli jiný zájezd z aktuální nabídky Cestovní kanceláře FISCHER dle platných cen. V případě, že by ani jedna z těchto variant nebyla pro klienty akceptovatelná, vrátíme klientům plnou cenu zájezdu bez jakýchkoli storno poplatků. Náklady spojené se zrušením dovolené ponese Cestovní kancelář FISCHER na vlastní náklady.
 

Informace ohledně dalších odletů do egyptských destinací (odlety od 20.2.2011) vám budou k dispozici vždy nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
 

Věříme, že tento mimořádně vstřícný krok Cestovní kanceláře FISCHER, který je nad rámec platných zákonů České republiky i uzavřených cestovních smluv, naši zákazníci ocení.
 

Cestovní kancelář FISCHER vždy udělá maximum proto, aby její klienti prožili krásnou, pohodovou a nerušenou dovolenou.Aktuální informace z jednotlivých destinací (
Praha, 2.2.2011)


Situaci v Egyptě, zejména v jednotlivých přímořských letoviscích, ve spolupráci s našimi delegáty přímo na místě a partnerskými agenturami v Egyptě neustále sledujeme. Veškeré informace jsou průběžně aktualizovány.

Hurghada
Nejbližší plánovaný odlet: 20.2.2011.

Vzdálenost Hurghady od oblastí zasažených nepokoji je poměrně značná, tj. Káhira (450km) a Luxor (290 km). V současném okamžiku neprobíhají v oblasti Hurghada žádné demonstrace, neplatí zákaz vycházení a všichni klienti pokračují ve své dovolené bez omezení a komplikací. Veškeré služby pro klienty včetně obchodů s potravinami a dárkovými předměty fungují bez omezení, výjimkou jsou zlatnictví a banky, které jsou na přechodnou dobu uzavřeny. Turistické služby jsou zde poskytovány standardním způsobem.
Všechny fakultativní výlety do Káhiry a Luxoru byly až do odvolání zrušeny. Naši delegáti jsou klientům k nepřetržitě k dipozici a v případě potřeby jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy.


Sharm El Sheikh
Nejbližší plánovaný odlet: 20.2.2011.
V oblasti Sharm El Sheik neprobíhají v současné době žádné demonstrace a turistické služby jsou zde poskytovány standardním způsobem. Vzdálenost od Káhiry je cca 8 hodin cesty. V tomto okamžiku zde také není vydán zákaz vycházení. Všechny fakultativní výlety do Káhiry a Luxoru byly až do odvolání zrušeny. Naši delegáti jsou klientům k nepřetržitě k dipozici a v případě potřeby jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy.


Taba
Nejbližší plánovaný odlet: 21.2.2011
Vzdálenost střediska Taba od Káhiry je cca 8 hodin cesty. V současném okamžiku neprobíhají v oblasti Taba žádné demonstrace a turistické služby jsou zde poskytovány standardním způsobem.
Všechny fakultativní výlety do Káhiry a Luxoru byly až do odvolání zrušeny. Naši delegáti jsou klientům k nepřetržitě k dipozici a v případě potřeby jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy.