Harmony Makadi Bay Hotel & Resort, Egypt, Hurghada Makadi

Harmony Makadi Bay Hotel & Resort, Egypt, Hurghada, Makadi, 8.2.2018, All inclusive

Harmony Makadi Bay Hotel & Resort starstarstarstar

Harmony Makadi Bay Hotel & Resort
LM
Termín:
8.2. – 15.2.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133192246
10 790 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Harmony Makadi Bay
Kategorie hotelu: *****
Ubytování
V hotelu je na výběr z pokojů a suit rozdělených do několika kategorií. K vybavení standardních pokojů patří koupelna, fén, klimatizace, balkon nebo terasa, telefon, možnost připojení k internetu, trezor, SAT TV.
Poloha
Harmony Makadi Bay můžeme doporučit i náročnějším klientům. Leží ve známé oblasti Makadi, přímo u krásné 500 m dlouhé písečné pláže. Vyniká kvalitou služeb, ochotným a vstřícným personálem a nezaměnitelnou atmosférou. Hotel se rozkládá v převážně třípatrových budovách na celkové ploše 58 000 m2 v krásných zahradách.
Sport a zábava
Fitness centrum široká nabídka vodních sportů, potápění, animační programy, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, živá hudba. Samozřejmostí je široká nabídka výletů.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik bazénů, venkovní jacuzzi, vodopád, celková plocha sladkovodních bazénů je 6500 m2+ je zde velké slanovodní jezero. Dětský bazén má 250 m2, nechybí miniklub, dětské hřiště, posilovna, disko, terasa, herní místnost, jeden z bazénů je v zimě vyhřívaný, dále zde najdeme saunu, animační programy, jsou zde 3 restaurace, 6 barů. konferenční prostory, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, kadeřník obchůdky, bankomat, možnost výměny měny, konferenční prostory, možnost hlídání dětí na vyžádání za poplatek.
Stravování
All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.
Pláž
Hotel leží přímo u krásné 500 m dlouhé písečné pláže.
Letecká společnost Travel Service

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku do Hurghady, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, česky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha do HUrghady, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Hurghady, let na trase do Prahy.
Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel, IČ 24830968, která zájezd organizuje. DOVOLENA-VERANA.CZ David Stoklas IČ:73649848 je autorizovaným prodejcem zájezdů všech výše uvedených renomovaných cestovních kanceláří a agentur. Každá cestovní kancelář, jejíž zájezdy prodáváme, je pojištěna proti úpadku.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK