Playa Azul Golf & Beach Resort, Mexiko, Mexiko

Playa Azul Golf & Beach Resort, Mexiko, 2.4.2018, Snídaně

Playa Azul Golf & Beach Resort starstarstarstar

Playa Azul Golf & Beach Resort
Termín:
2.4. – 9.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127989778
19 790 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PLAYA AZUL GOLF & BEACH RESORT - golf
Poloha
Rodinný hotel Playa Azul golf & beach resort se nachází na ostrově Cozumel přímo o golfového hřiště Cozumel a bělostné písečné pláže. Jedná se o jediný hotel, který nabízí zdarma hru na golfovém hrišti Cozumel Country Club pro své hotelové hosty.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený početnocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní nebo s all inclusive
* neomezený golf na golfovém hřišti Cozumel Golf Club (buggy není v ceně)
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Cancún- Praha - zajistíme rádi na vyžádání
* transfer z letiště do hotelu a zpět - zajistíme rádi na vyžádání
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
​V hotelu Playa Azul Golf & Beach resort se nachází bar, bazén, hotelový trezor, internet, knihovna, lázně, letní terasa, obchůdky, půjčovna aut, půjčovna kol a motocyklů, recepce, restaurace, slunečníky a lehátka.
Vybavení pokoje
​Hotel Playa Azul Golf @ Beach resort nabízí jen 50 pokojů a všechny jsou vybaveny balkonem, klimatizací, koupelnou s příslušenstvím a vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem s přímou volbou, wifi připojením k internetu zdarma, trezorem, stropním ventilátorem.
HODNOCENÍ TripAdvisorNáš názor
​Nádherný komplex plný pohody a relaxace vhodný pro každého.
Sport a zábava
​golf, šnorchlování, potápení, vodní sporty, rybarení.
Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, IČ 28481020, která zájezd organizuje. DOVOLENA-VERANA.CZ David Stoklas IČ:73649848 je autorizovaným prodejcem zájezdů všech výše uvedených renomovaných cestovních kanceláří a agentur. Každá cestovní kancelář, jejíž zájezdy prodáváme, je pojištěna proti úpadku.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK