Sea Gull, Egypt, Hurghada

Sea Gull, Egypt, Hurghada, 19.5.2018, All inclusive
Sea Gull
Termín:
19.5. – 23.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:148351013
9 690 Kč (-17 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Seagull Beach Resort
Ubytování
Celková kapacita: celkem 711 pokojů. Základní vybavení: klimatizace, telefon, minilednička, satelitní TV, trezor, vysoušeč vlasů. Kategorie:
* standard pokoje
* rodinné pokoje
* suite
Poloha
Poloha: hotelový komplex se nachází přímo v Hurgadě, cca 10 km od letiště. Pláž: 2 soukromé písečné pláže u hotelu s pozvolným vstupem do moře v umělě vytvořených zátokách
Stravování
V ceně all inclusive: brzká snídaně, snídaně, oběd, večeře, pozdní večeře (Restaurace Cleopatra), 4 bary od 10-17h (Mark Antony Pool Bar, Doplphin Bar, Oasis Bar, Scooby Doo Bar), 24 hodin přistupné bary v lobby (Ramsis Bar, Buddah Bar), bary servují alkoholické (vodka, whiskey, rum, gin, brandy, tequila, Bacardi, víno, pivo, ouzo) a nealkoholické nápoje (Cola, Sprite, Fanta, sodovka, tonic, čaj, kava), zmrzlina (Mark Anthony Pool Bar, Dolphin Bar, Oasis Bar). Za poplatek: 3 restaurace (Fisherman, Captain Nemo, Chinese), nápoje v Disco King Tut
Ubytování
Celková kapacita: celkem 711 pokojů. Základní vybavení: klimatizace, telefon, minilednička, satelitní TV, trezor, vysoušeč vlasů. Kategorie:
* standard pokoje
* rodinné pokoje
* suite
Vybavení
Zdarma: 5 bazénů (dva v zimě vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, aquapark se skluzavkami a tobogány, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, tenisové kurty (2 hodiny za pobyt), kulečník (2 hodiny za pobyt), fitness centrum (30 minut denně), squash (2 hodiny za pobyt), Wi-Fi v určeném prostoru od 8-18h. Za poplatek: Health Club (sauna, vířivka, pára, masáže), Aqua & Diving centre (vodní sporty, šnorchlování, potápění), Wi-Fi v lobby, prádelna a čístírna. Zábava a animace: večerní programy, diskotéka Další: obchody, 2 kina, beauty salon.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu vč. letištních tax, hromadný transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 4 noci s all inclusive, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vízum.
Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Blue Sky Travel, IČ 25779281, která zájezd organizuje. DOVOLENA-VERANA.CZ David Stoklas IČ:73649848 je autorizovaným prodejcem zájezdů všech výše uvedených renomovaných cestovních kanceláří a agentur. Každá cestovní kancelář, jejíž zájezdy prodáváme, je pojištěna proti úpadku.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK