Sol Y Mar Makadi Sun, Egypt, Hurghada Makadi

Sol Y Mar Makadi Sun, Egypt, Hurghada, Makadi, 2.5.2018, All inclusive

Sol Y Mar Makadi Sun starstarstarstar

Sol Y Mar Makadi Sun
FM
Termín:
2.5. – 9.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:124289930
14 144 Kč (-0 %)
300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Popis
ÚVOD:

Oblast Makadi Bay je proslulá svými krásnými plážemi a právě v hotelu Sol Y Mar Makadi Sun jako bonus dostanete i krásný korálový útes, kde si přijdou na své všichni milovníci šnorchlování a potápění. Hotelový komplex je vystavěn v areálu Madinat Makadi. Milovníci golfu jistě ocení u blízkosti golfového hřiště.

Ve svých prostorách hotel ponouká ubytování ve standardních 2 - lůžkových pokojích s max. 1 přistýlkou ​​pro dítě, které jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, hlavní restaurací, 6 a la carte restauracemi (indická, orientální, BBQ, asijská, italská, středomořská), několik barů, bazénů (lehátka a slunečníky zdarma), dětské bazény, obchodní arkáda, wifi na recepci za poplatek a mini klubem. V blízkosti se nachází i Madinat Aquapark.

Hotel nabízí svým klientům využít animační programy, večerní programy, plážový volejbal, vodní gymnastika, lukostřelba, stolní tenis, kulečník (v hodinách určených hotelem), aerobik, fitness, Spa centrum (hotel Jaz Makadina), sauna, masáže, jízda na koních, jízda na velbloudech, potápěčské centrum, golf, vodní sporty na pláži.LOKALIZACE:

letiště Hurghada - cca 30 km
centrum Hurghada - cca 35 kmPLÁŽ:

cca 200 m od pláže
pozvolný vstup
blízkost korálůUBYTOVÁNÍ:

max. obsazenost: 2 LI + 1 přistýlka
klimatizace, balkon, terasa
WC, koupelna, vysoušeč vlasů
TV / SAT, pokojový telefon
mini bar
trezor (na recepci)
kávový a čajový setSTRAVOVÁNÍ:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ:

plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika
stolní tenis, lukostřelba, kulečník
fitness
Spa centrum, sauna, masáže
jízda na koni, jízda na velbloudu

golf
potápěčské centrumDOPORUČUJEME:
pro klienty všech věkových kategorií, kteří chtějí prožít svou dovolenou v příjemném prostředí turistické části Makadi Bay s výbornými možnostmi nákupů, zábavy nebo poznávání podmořského světa Rudého moře.

Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Sunflower Tours, IČ 47595540, která zájezd organizuje. DOVOLENA-VERANA.CZ David Stoklas IČ:73649848 je autorizovaným prodejcem zájezdů všech výše uvedených renomovaných cestovních kanceláří a agentur. Každá cestovní kancelář, jejíž zájezdy prodáváme, je pojištěna proti úpadku.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK